Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16123
Stary 21.10.2010, 15:44
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nie szajs, tylko pierwszy etap do przeprowadzenia w Krakowie konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Jeszcze tylko trybuny z boku i jazda. Adam Małysz podobno już się wypowiadał pochlebnie o tej skoczni.

Serio to masakra, kto ten daszek zaprojektował, wygląda jakby jakieś dziecko z kredkami siadło do projektu i narysowało coś takiego, w ogóle to nie przystaje do całości ni w ząb.
Na szczęście tak trudny technicznie obiekt będzie preferował zawodników z atomowym wręcz odbiciem. Łukasz Kruczek ocenił ten obiekt pozytywnie, dodając że szalenie trudnym zadaniem będzie przelecenie na odpowiedniej wysokości nad bulą. Po chwili dodał że jeżeli ktoś już tego dokona to będzie miał szansę na daleki lot....

Szczerze mówiąc mi się nawet podoba ten mega daszek. Idealnie podkreśla jak ten stadion został spaprany przez pana O. i przyjaciół. Nam- zwykłym śmiertelnikom pozostaje tylko przyjść na stadion i robić piekło na trybunach! Do tego akurat nasz stadion nadaje się idealnie.
Odpowiedz cytując