Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6143
Stary 21.10.2010, 15:33
Boje się, że City zlekceważy Lecha tak jak inną polską drużynę - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. To, że klub z Wielkopolski jest na trzecim od końca miejscu w Ekstraklasie nic nie znaczy. Wynika tylko z tego to, że naszą ligę mają gdzieś, a całe swoje siły kierują na Ligę Europejską. Ja osobiście liczę na manto, które sprawi City KKS-owi. Po prostu wiem, że piłka nożna jest nieprzewidywalna i tu nic nie jest pewne. I jeszcze jedno. Manchester City to nie jest Real, Manchester United, Inter czy Chelsea. Da się ich pokonać. Więc, gdyby klub Rutkowskiego zremisował nawet to media by piszczały z zachwytu mimo, że leje ich każdy w lidze.
Odpowiedz cytując