Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6139
Stary 21.10.2010, 14:54
Oby tylko nie było więcej niż 3:0...
Na inne cuda zdrowy rozsądek nie pozwala liczyć.
O ile na Juve pozwalał liczyć na remis z "zaskoczenia" i olewajstwa i o punkty u siebie z RBS... teraz już nie ma złudzeń.
Odpowiedz cytując