Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3821
Stary 21.10.2010, 13:58
WRzŚ napisał(a):Wyświetl post
forum to ostatnie miejsce na ziemi na którym załatwisz sobie bilet na derby

zreszta sam fakt pytania o to na forum jednoznacznie wskazuje na to ze taka osoba nie powinna dostac biletu i tak tez pewnie bedzie.
AJ, cholera źle się wyraziłem.
Wiem, że przez forum nie załatwi się biletu na derby, ale może w ostateczności zapytać czy będzie jakaś część dla ogólnej sprzedaży, bo to jakąś wielką tajemnicą nie będzie.
Kto jeździ na wyjazdy będzie wiedział jak bilet sobie załatwić. Tyle.
Odpowiedz cytując