WRzŚ napisał(a):

forum to ostatnie miejsce na ziemi na którym załatwisz sobie bilet na derby
zreszta sam fakt pytania o to na forum jednoznacznie wskazuje na to ze taka osoba nie powinna dostac biletu i tak tez pewnie bedzie.
|
AJ, cholera źle się wyraziłem.
Wiem, że przez forum nie załatwi się biletu na derby, ale może w ostateczności zapytać czy będzie jakaś część dla ogólnej sprzedaży, bo to jakąś wielką tajemnicą nie będzie.
Kto jeździ na wyjazdy będzie wiedział jak bilet sobie załatwić. Tyle.