Miło mi ze głos zabrały osoby które cenie na tym forum.
Widzę ze spojrzenie na wiele spraw jest podobnych choc jedni pamiętają historie bliższą inni dalszą
Myślę ze post Marszałka powinien być kwintesencją aktualnej sytuacji na scenie politycznej....
Moim zdaniem wszystkim partiom obecnie znanym, wszystko dookoła przeszkadza w rządzeniu choc jeszcze żadna tak naprawdę po 89.roku nie zajęła się rządzeniem...
Mozna to nazwać " rotacyjnym systemem trwania przy korycie"