Jot napisał(a):

|
Osoby, które jeżdżą na większość wyjazdów w sezonie bilet raczej dostaną, ale o szczegóły to już pytaj odpowiednich osób na forum.
|
forum to ostatnie miejsce na ziemi na którym załatwisz sobie bilet na derby
zreszta sam fakt pytania o to na forum jednoznacznie wskazuje na to ze taka osoba nie powinna dostac biletu i tak tez pewnie bedzie.