Temat: Bilety
Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3819
Stary 21.10.2010, 13:47
Jot napisał(a):Wy¶wietl post
Osoby, które jeżdżą na większość wyjazdów w sezonie bilet raczej dostaną, ale o szczegóły to już pytaj odpowiednich osób na forum.
forum to ostatnie miejsce na ziemi na którym załatwisz sobie bilet na derby

zreszta sam fakt pytania o to na forum jednoznacznie wskazuje na to ze taka osoba nie powinna dostac biletu i tak tez pewnie bedzie.
Odpowiedz cytuj±c