Leniwiec napisał(a):

|
I tak od 5 lat przerzucając się inwektywami a teraz to samo zaczyna pojawiać się na tym Forum
|
Gdy PiS wygrał wybory to Tusk mało się nie porobił, te wiece, manifestacje,podważanie wyboru Lecha Kaczyńskiego,ogólnie żenująca sytuacja. A później zaczęło żyć to własnym życiem. To się nigdy nie skończy, z pewnymi natężeniami trwać to będzie na wieki. Dlatego proponuje olewać jednych i drugich oraz jakieś SLD i PSL. Oni nie rządzą,bo tego zwyczajnie nie potrafią. Budką z warzywami nie potrafiliby zarządzać a co dopiero państwem. To są ludzie emocjonalnie niedojrzali, dla naszego wspólnego dobra należy ich przy najbliższych wyborach odsunąć od władzy. A także dla ich własnego dobra,bo zaraz się zaczną wybijać. Rządzący nie mają pomysłu ani planu na rządzenie, oni chcą tylko trwać. Do tego jakby chcieli coś zmienić,zadecydować, to im wszystko przeszkadza. A to ówczesny prezydent,a to krzyż,a to opozycja, a to wiatr na zewnątrz a to słonce za dnia i księżyc w nocy. Ogólnie powinniśmy im być wdzięczni,że jeszcze są. Opozycja chciałaby ale to socjaliści czyli ci sami co są obecnie więc no way. Poza tym obecność PiS przy władzy to ujadanie PO,spokoju by nie było. Ogólnie mamy 6 lat straconych dla kraju. Ten stan trwać będzie jeszcze jeden rok,i czy jako zacofańców stać nas na to?