RoS napisał(a):

|
Bądź dzielny i napisz posta w którym nie użyjesz słowa PIS, Kaczyński itp
|
widzę, że na tym forum jest się przeciwnikiem Prawa i Sprawiedliwości w momencie, kiedy pochwali się jakąkolwiek decyzję rządu - w tym wypadku reformę emerytur pomostowych
PS. nie jestem dzielny :-(