barthok napisał(a):

Dunikowski ( dobry architekt nota bene ) chyba zapomniał, że akurat na stadion Wisły nie było konkursu.
Tak samo jak na kilka innych inwestycji w Krakowie - jakiś czas temu.
Zapomniał również, że nie tylko architektura jest problemem ale i wykonawstwo często - a nadzór inwestora leży już w gestii miasta podobnie jak wybór członków jury konkursowego.