|
"Zgodnie z warunkami przetargu wykonawca będzie miał dwa miesiące na przeprowadzenie zleconych prac."
jakie są teraz procedury? Ci co nie wygrali przetargu mają ileśtam na odwołania, do tego dochodzi biurokracja itd. Kiedy więc można liczyć na rozpoczęcie prac?
|