Filippo napisał(a):

Mam gorącą prośbę zwolenników PO, by wylistowali w skrócie zmiany w polskim ustawodawstwie, wskazali reformy które sprawiły, że są zadowoleni, że na codzień żyje się im lepiej (co zapowiadała zwycięska partia).).
|
Ależ oni nic specjalnie przygotowywać nie musieli,wszak wszystko dopracowali w tzw gabinetach cieni. Pamiętacie takie coś

Jak nisko trzeba cenić swoich wyborców aby takie kwiatki im podsyłać i ci jak pelikany.
Może jakby PiS nie wchodził w debaty słowne z PO,bo to sensu nie ma a tylko zwoływać konferencje i punkt po punkcie,co obiecali a co zrobili. Z pytaniem co obiecają następnego.
Zaproszenie od gościa sprawującego urząd Prezydenta uważam, za śmieszny. PR w marnym stylu.Facet, który nie jeden raz walił z grubej rury teraz będzie tonować nastroje. Uważają ludzi za głupców?
Problemem sa nie tzw politycy, obywatele,ale tzw dziennikarze. Do tego bardzo odpowiedzialnego zawodu dopuszczono każdego. Bez przygotowania merytorycznego,etyki. Nic.Im głupszy tym lepszy,bo napisze i powie wszystko nie zdając sobie z tego konsekwencji. Jakaś kobiecina wymyśla jakiś temat, i wokół niego przez kilka dni toczy się debata. Później okazuje się,że nic takiego nie mia miejsca. Ona pozostaje bezkarna, a w tym czasie na tle tej publikacji doszło do kilku wydarzeń, spiec słownych itd. Osoba taka powinna być objęta ostracyzmem. A u nas sprawy jakby nie było. Widzowie powinni zaraz obrócić się od takiej telewizji,gazety,radia, które sobie zwyczajnie z nich kpi.
I to się tak nakręca. Absurdalne rzeczy, wymysły są sednem tzw polskiego życia poitycznego. Nie to jak kto wywiązuje się z swych obietnic, czy aby nie robi czegoś na boku,nie. Istotne są pierdoły,pomówienia. Jaki jest sens puszczania takiego Niesiołowskiego w TV, tudzież podniecać się Palikotem? Może zamiast kto powinien iść od psychiatry, lub czy ktoś coś pije i ile,jeden z drugim zaczęliby drążyć temat finansów publicznych. Mało to tematów w naszym kraju, problemów?Brak infrastruktury na średnim europejskim poziomie, zacofanie z dnia na dzień się pogłębia. Może o tym panowie krzyczcie, piszcie, bijcie pianę. A nie karmcie troli, którzy poza obrażaniem jeden drugiego nic nie potrafią. Ja proponuje aby olać tych gości, z ich pismakami i tym podobnymi. Niech żyją własnym życiem,niech żyją w przeświadczeniu,że robią coś podobnego, w zasadzie oni nie są nam do niczego potrzebni. Olać ich a do wyborów iść tylko głosować na kogoś kto nie należał lub nie należy do PO,PiS,SLD<PSL, Samoobrony. Jeśli Polska ma jakąkolwiek przyszłość to bez ludzi z tych partii. Olać i zacząć ....a wreszcie myśleć o sobie i swoim życiu a nie dawać się bałamucić jakimś miernotą.