Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10760
Stary 21.10.2010, 09:27
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Nie porównuj siły przebicia GP z medialnymi potęgami jak TVN, Onet, GW, WPROST, Newsweek, Polsat. Nigdy nie powiedziałbym o nich złego słowa, gdyby jasno się zadeklarowali z kim jest im po drodze a z kim nie. Problem polega na tym, że pozują na obiektywne źródła informacji, przedstawiające rzeczywistość taką jaka jest. Być może Twoim zdanie tak właśnie jest. A młodzi i wykształceni z dużych miast, walą w PiS jak w bęben i cieszą się, że są intelektualną elitą i mentalnie mogą patrzeć z wyższością na mocherową resztę. Bo tak im wmówiono. Problem polega na tym, że oni żyjąc w III Rzeszy byliby pierwsi do palenia książek i wybijania szyb w żydowskich sklepach. Żyjąc w ZSRR byliby pierwsi do rozprawy z burżuazją i kułakami. Ale tym razem niosą kaganek oświaty ciemnogrodzkiej Polsce, nie mogą pozwolić aby PiS wrócił do władzy, a wraz z nim krwiożerczy Jarosław - wróg ludu.
Ano właśnie i tu zaczyna się problem "Nie porównuj" bo co bo Jedni są lepsi i gorsi, bo piszą innym językiem bo w kioskach nie można kupić, NIE
Jak TY sobie wyobrażasz to ZDEKLAROWANIE
A co do młodych jeśli walą w PIS jak w bęben i patrzą z wyższością to nie są wykształceni tylko głupi i mają papierek bo wykształcenie to nie tylko wiedza.

W mojej rodzinie mam zwolenników wszystkich partii od lat i jakoś jesteśmy w stanie ze sobą rozmawiać, żyć bez wojny domowej, i powtarzam mamy wolny Kraj i nikt naprawdę nikt nie zmusza Cię do oglądania, czytania i słuchania tego co Ci nie odpowiada.

Naprawdę nasz problem polega na tym że począwszy od Przywódców Partii, członków, poprzez dziennikarzy, a na nas obywatelach skończywszy, Każdy może powiedzieć co chce, zjechać kogo chce oskarżyć i zgnoić kogo chce i nie ma z tego powodu żadnych konsekwencji.
A kto w takim działaniu prym wiedzie to już każdy z zainteresowanych sobie odpowie.