radek2323 napisał(a):

|
Dokładnie i tyle w temacie.......
|
Dlaczego cytujesz chłopa , który napisał post nad Tobą?
Cytując go sproawiasz że jego post jest widoczny, a spora część osób z nas nie chce widzieć tu głupich postów.
A co do portali i gazet....
kolejny tytuł:
http:/ /sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/trener-wisly-nikt-nie-zasluguje-tu-na-gre,1,3739457,wiadomosc.html
Tytuł jednoznacznie sugeruję, że nikt nie zasługuję by grać w Wiśle.Ale wystarczy wejść i przeczytać całość i już wiemy, że chodzi o to, że nikt nie zasługuję na grę za "darmo".
Nie będę rozwodził się nad prawidłowością tytułu tego artykułu.Chodzi generalnie o to, że media s....iły się niemiłosiernie, sugerując , manipulując faktami, cenzurując, itp.Wykorzystują, fakt, że ok 30 % społeczeństwa to wtórni analfabeci.