JrQ- napisał(a):

|
no tak, ale wczesniej gral duzo wiecej w MESIE i za Maaskanta to chyba dopiero teraz zadebiutowal
|
No więc jest piłkarzem pierwszej drużyny, co nie zmienia faktu że po okienku zimowym chciałbym o nim już pisać w temacie "Byli piłkarze" tak samo jak o Pawełku Kowalskim i Jirsaku