Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7862
Stary 21.10.2010, 08:55
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
no tak, ale wczesniej gral duzo wiecej w MESIE i za Maaskanta to chyba dopiero teraz zadebiutowal
No więc jest piłkarzem pierwszej drużyny, co nie zmienia faktu że po okienku zimowym chciałbym o nim już pisać w temacie "Byli piłkarze" tak samo jak o Pawełku Kowalskim i Jirsaku
Odpowiedz cytując