Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7857
Stary 21.10.2010, 08:23
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam nad jednym , ktoś tu pisze o obrońcach że nam są koniecznie potrzebni, ale my meczów nie przegrywamy że tracimy dużo bramek tylko przegrywamy bo ich nie strzelamy, nie kreujemy akcji ofensywnych . Gra ofensywna to jest nasz największy mankament, tak jak w zeszłym sezonie...Nam wystarczy jednego gola strzelić i wtedy trzeba się bać o wynik czy uda nam się zremisować. Tutaj potrzeba postawić na graczy ofensywnych którzy wniosą jakość, polot i fantazje do ataku i gry ofensywnej.

Celne spostrzezenie. Tak wiec reasumujac obrone mimo wszystko trzeba wzmocnic (Cleber konczy kariere, bocznych obroncow Nam brakuje, Chavez poki co nie przekonuje, Bunoza nie ma od kogo sie uczyc itd.itp.), ale faktycznie do ataku w tej chwili tez mamy mus jesli chodzi o zakup przynajmniej jednego napadziora dobreo (jak nie dwoch) oraz wedlug mnie przynajmniej jedne grajek na skrzydla.
Odpowiedz cytując