|
Banita
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
|
|
...:::Tomo:::... napisał(a): 
Banki biorą prowizję, a no i trzeba jeszcze je posegregować. Idź do któregoś ze Skoków, chodzę cyklicznie i witają mnie z otwartymi rękami.
Pozdro
|
konkretna odpowiedź.
Dzięki, pozdrawiam 
|
|