http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...karza-20-lecia
Cytat:
Z okazji 20-lecia istnienia, Radio ZET wprowadziło dodatkową, specjalną kategorię konkursową - „Dziennikarz 20-lecia”. Trafi ona w ręce dziennikarza, który - zdaniem kapituły konkursu - przez ostatnich 20 lat stał się dla Polaków symbolem niezależnego, obiektywnego i wolnego od nacisków dziennikarstwa.
Szansę na tytuł „Dziennikarza 20-lecia” mają: Jerzy Baczyński („Polityka”), Witold Gadomski („Gazeta Wyborcza”), Tomasz Lis („Wprost”), Adam Michnik („Gazeta Wyborcza”), Monika Olejnik (Radio ZET i TVN24) i Mariusz Szczygieł („Gazeta Wyborcza”). W kategorii tej zmierzą się również: Teresa Torańska („Gazeta Wyborcza”), Mariusz Walter (TVN), Bronisław Wildstein („Rzeczpospolita”), Piotra Zaremba („Polska The Times” i „Rzeczpospolita”) oraz Jacek Żakowski („Polityka”). Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych.
|
Niektore nawiska
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wnios...wiadomosc.html
Grunt to byc w ofensywie. Zasada z relacji biznesowych "badz zawsze w ataku, niech inni sa w defensywie".
Gdyby komukolwiek w mediach zalezalo na poprawie polityce i czulby odpowiedzialnsoc za swoje dzialania dalby Palikotowi bana. Ale gdzie tam, w dwa dni od zabojstwa Palikot byl juz w Polsacie, TVN, GW, Tok FM i teraz jako glowny nius onetu. Cool.