Siwy_89 napisał(a):

Rozumiem że to ironia. Wróćmy więc na nasze podwórko. Napisz w postaci kilku punktów jakie działania, według Ciebie rozsądne i prawidłowe, podjał miłościwie nam panujący rząd w celu naprawy stanu finansów publicznych?
Przypominam że kryzys światowy mamy od ponad dwóch llat, a PO tworzy rząd chyba już od trzech lat więc czasu mieli nie mało.
PS
Bądź dzielny i napisz posta w którym nie użyjesz słowa PIS, Kaczyński itp