Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10752
Stary 21.10.2010, 06:18
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Super...
Rozumiem że to ironia. Wróćmy więc na nasze podwórko. Napisz w postaci kilku punktów jakie działania, według Ciebie rozsądne i prawidłowe, podjał miłościwie nam panujący rząd w celu naprawy stanu finansów publicznych?

Przypominam że kryzys światowy mamy od ponad dwóch llat, a PO tworzy rząd chyba już od trzech lat więc czasu mieli nie mało.

PS
Bądź dzielny i napisz posta w którym nie użyjesz słowa PIS, Kaczyński itp