Siwy_89 napisał(a):

|
no, ale teraz wymówek nie ma.
|
No jak nie ma? Nie mają większości konstytucyjnej, więc mają kompletnie związane ręce. Jeszcze socjalistyczny koalicjant, słaba opozycja, która rozleniwia, niezależne samorządy, Balcerowicz. Sporo tego. Ale już za rok, za dwa - zaraz po tym jak Solorz zrobi wielkie transfery do Śląska, a Walter wprowadzi Legię do LM, PO ruszy z reformami. A teraz morda w kubeł i na nich głosować.
