Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10750
Stary 21.10.2010, 00:42
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
no, ale teraz wymówek nie ma.
No jak nie ma? Nie mają większości konstytucyjnej, więc mają kompletnie związane ręce. Jeszcze socjalistyczny koalicjant, słaba opozycja, która rozleniwia, niezależne samorządy, Balcerowicz. Sporo tego. Ale już za rok, za dwa - zaraz po tym jak Solorz zrobi wielkie transfery do Śląska, a Walter wprowadzi Legię do LM, PO ruszy z reformami. A teraz morda w kubeł i na nich głosować.


Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011