Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 21.10.2010, 00:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja bym nie zamalowywał, tylko położył nowy tynk, żywiczny najlepiej - jako podkład pod własny wrzut, ofkorz.
Nie zapominaj o gruntowaniu ściany, bo w przeciwnym razie będzie bardzo ciężko.
Odpowiedz cytując