royalmichael napisał(a):

|
To słabo z ich strony. Powinni ładnie zamalować, poczekać przynajmniej 4h aż wyschnie, walnąć jeszcze drugą warstwę i po kolejnych 4h zrobić swój wrzut a tak to taką amatorkę odpier..lają...
|
Ja bym nie zamalowywał, tylko położył nowy tynk, żywiczny najlepiej - jako podkład pod własny wrzut, ofkorz.