ToTylkoJa napisał(a):

|
Wy umiecie tylko zamalować (nie przerobić na swoje) farbą nasze grafy i szybko spierdo**ć.
|
To słabo z ich strony. Powinni ładnie zamalować, poczekać przynajmniej 4h aż wyschnie, walnąć jeszcze drugą warstwę i po kolejnych 4h zrobić swój wrzut a tak to taką amatorkę odpier..lają...