-ja123- napisał(a):

Jaka hipokryzja? Jak przyznawano pieniądze na stadion Legii, kibice Legii też byli przeciw i protestowali. Na Radzie Warszawy wyniki głosowania przyjęli okrzykami i buczeniem. Jak ktoś chce może poszukać w archiwach - 18.09.2008
|
Po pierwsze mój wpis o hipokryzji odniósł się do płaczu, że 300 biletów na sektor gości to za mało. Po druge protestowali, ale nie przeciwko stadionowi dla Legii, tylko przeciwko stadionowi Legii dla Waltera.