Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 20.10.2010, 23:39
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
Jaka hipokryzja? Jak przyznawano pieniądze na stadion Legii, kibice Legii też byli przeciw i protestowali. Na Radzie Warszawy wyniki głosowania przyjęli okrzykami i buczeniem. Jak ktoś chce może poszukać w archiwach - 18.09.2008
Po pierwsze mój wpis o hipokryzji odniósł się do płaczu, że 300 biletów na sektor gości to za mało. Po druge protestowali, ale nie przeciwko stadionowi dla Legii, tylko przeciwko stadionowi Legii dla Waltera.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując