Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10747
Stary 20.10.2010, 23:13
0 22 napisał(a):Wyświetl post
A reszty nie będzie. Nic po nich nie zostanie. Żadnej wizji, żadnych pomysłów.
A ja się obawiam, że zostaną zapamiętani - na podobnej zasadzie, jak Stanisław August Poniatowski, albo przywódcy powstania listopadowego.

wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No i minęły prawie trzy miesiące prezydentury a tu nic.
No jak to nic - była awantura o krzyż, jest awantura o in vitro ( i .... - nie stać nas ), Palikot i Niesiołowski zdążyli obrazić polityków PiS-u X-razy. Działo się, działo. Co prawda nie śledziłem w ogóle, ale pewnie było w tym temacie gorąco.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.10.2010 o godz. 23:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!