0 22 napisał(a):

|
A reszty nie będzie. Nic po nich nie zostanie. Żadnej wizji, żadnych pomysłów.
|
A ja się obawiam, że zostaną zapamiętani - na podobnej zasadzie, jak Stanisław August Poniatowski, albo przywódcy powstania listopadowego.
wislak68 napisał(a):

|
No i minęły prawie trzy miesiące prezydentury a tu nic.
|
No jak to nic - była awantura o krzyż, jest awantura o in vitro ( i .... - nie stać nas ), Palikot i Niesiołowski zdążyli obrazić polityków PiS-u X-razy. Działo się, działo. Co prawda nie śledziłem w ogóle, ale pewnie było w tym temacie gorąco.