PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Polonia, jako klub o takim samym poziomie (a ostatnio nawet wyższym) sportowym, co Legia, zasługuje na normalny obiekt sportowy,
|
O ile ostatnia część zdania oraz to w nawiasie ma sens, o tyle początek jest zdecydowanie myśleniem życzeniowym - chciałbyś.