Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 20.10.2010, 22:41
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie troska o sprawy finansowe? Dlaczego nie mogą rozgrywać meczów na stadionie narodowym, z którego żaden klub nie będzie korzystał? Przemalowanie klubu i kupienie miejsca w lidze nie było problemem, więc dlaczego opuszczenie Konwiktorskiej miałoby być?
A dlaczego mamy rozgrywać mecze na stadionie, którego przez kilkanaście lat nie zapełnimy na żadnym meczu? Polonia, jako klub o takim samym poziomie (a ostatnio nawet wyższym) sportowym, co Legia, zasługuje na normalny obiekt sportowy, którego nie powstydziłby się w europejskich pucharach, jeśli do nich awansuje. W tym samym czasie Polonia jest jednak "odstawiana w kąt" - Młoda Ekstraklasa nie może grac na Polonii, bo albo gra repra w rugby, albo grają politycy, albo trenuje piłkarska reprezentacja. Tak samo Polonia nie może doprosić się od miasta wymiany murawa, która nie była ruszana od pięciu lat. W tym samym czasie miasto daje na korty tenisowe Legii pięć czy dziesięć milioniów złotych więcej niż na Polonię.

W pyskówkę z legionistami na inne tematy nie wdaję się, bo za każdym razem próbują kogoś zniżyć do swojego poziomu
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując