Żmijka napisał(a):

Analogiczne można spytc po co Legii stadion? Czemu nie mogliście opuścić łazienkowskiej, szczególnie że na narodowy tak blisko ...
Wiadomo jaki cel tej manifestacji, więc nie próbuj nam tu wciskać że czarne jest czarne, tfu
|
Nie widzisz subtelnej różnicy. Polonia się sprzedała Groclinowi, wzieła jego miejsce w lidze, więc dla nich żadne wartości się nie liczą. Wnioskuję, że skoro dali sprzedać klub, to nie będzie im robiło różnicy, gdzie będą grać.
Legia by na takie coś nie pozwoliła (chodzi o kibiców, byłyby protesty itp). Wieć dla nas robiłoby to różnicę, gdzie gramy.
A co do manify to wiadomo o co chodzi, ale nie napisze się tego przecież wprost

Musi być jakaś przykrywka
