Troska o sprawy finansowe? Ubaw po pachy

Jeśli tak się troszczycie to zajmijcie się wyburzeniem narodowego bo jest za wielki na jakikolwiek zyski.
Przykład pasów pokazuje że Polonie stać na regularne wypełnianie podobnego stadionu w 3/4. No ale Legia musi pokazać się jako obrońcy budżetu. Wiadomo że fajnie się pastwi nad słabszym rywalem więc chociaż pisał byś wprost
