Wyświetl pojedynczy post
Nowohucki
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1716
Stary 20.10.2010, 22:30
Troska o sprawy finansowe? Ubaw po pachy Jeśli tak się troszczycie to zajmijcie się wyburzeniem narodowego bo jest za wielki na jakikolwiek zyski.

Przykład pasów pokazuje że Polonie stać na regularne wypełnianie podobnego stadionu w 3/4. No ale Legia musi pokazać się jako obrońcy budżetu. Wiadomo że fajnie się pastwi nad słabszym rywalem więc chociaż pisał byś wprost
Ostatnio edytowane przez Nowohucki : 20.10.2010 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując