Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1715
Stary 20.10.2010, 22:26
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie troska o sprawy finansowe? Dlaczego nie mogą rozgrywać meczów na stadionie narodowym, z którego żaden klub nie będzie korzystał? Przemalowanie klubu i kupienie miejsca w lidze nie było problemem, więc dlaczego opuszczenie Konwiktorskiej miałoby być?
Analogiczne można spytc po co Legii stadion? Czemu nie mogliście opuścić łazienkowskiej, szczególnie że na narodowy tak blisko ...

Wiadomo jaki cel tej manifestacji, więc nie próbuj nam tu wciskać że czarne jest czarne, tfu
Odpowiedz cytując