Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1713
Stary 20.10.2010, 21:58
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=11763

Hipokryzji Legii, której biletów na derby było za mało, ciąg dalszy
Problem biletów na "derby" jest prosty do rozwiązania. Na nowy stadion trzeba by było czekać z 2-3 lata. Jeśli nie powstanie, Wojciechowskiemu się w końcu zabawka znudzi i wylądujecie tam gdzie wasze miejsce. Wasze miejsce zajmie jakiś klub, który nie jest kibicowsko żenująco śmieszny, np. ŁKS. Wówczas zamiast 300 biletów na Groclin dostaniemy 1000 na ŁKS. Jakież to wszystko proste...

studio2 napisał(a):Wyświetl post
Przeciez podobno Poloni nie ma w stolicy?

Smiech na sali z tej Legii czytajac ten tekst, ale wiadomo o co chodzi w tym pochodzie i to nie troska o sprawy finansowe miasta.
Dlaczego nie troska o sprawy finansowe? Dlaczego nie mogą rozgrywać meczów na stadionie narodowym, z którego żaden klub nie będzie korzystał? Przemalowanie klubu i kupienie miejsca w lidze nie było problemem, więc dlaczego opuszczenie Konwiktorskiej miałoby być?
Ostatnio edytowane przez legion18 : 20.10.2010 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując