Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18817
Stary 20.10.2010, 20:43
To jest sama drukarka, bez ksera i innych bajerów. Jeden z najprostszych modeli, ale wychodzi od lat i większość ludzi (bo nie napiszę - wszyscy) bardzo go chwali. Zresztą przed zakupem pytałem kilku sprzedawców w różnych sklepach i ich opinia była bardzo podobna. Drukarka prosta, sprawdzona, a i na koszty eksploatacji narzekać nie można. Do tego jest mała i zgrabna wiec miejsca niepotrzebnie nie zajmuje.
Ale może jeszcze jakiś spec się wypowie w temacie.

P.S. Nie, nie pracuję dla HP Polska
Odpowiedz cytując