Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czulice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16107
Stary 20.10.2010, 20:11
Jedyne co się zmieniło to natężenie światła, jak dla mnie zbyt dużo to nie da, bo lampy powinny być równomiernie porozwieszane pod dachem a nie jeden rząd u góry i jeden z nad sky-boxów...
Odpowiedz cytując