Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
Od: 12.2008
Skąd: Czulice
Offline
#
16107
20.10.2010, 20:11
Jedyne co się zmieniło to natężenie światła, jak dla mnie zbyt dużo to nie da, bo lampy powinny być równomiernie porozwieszane pod dachem a nie jeden rząd u góry i jeden z nad sky-boxów...
damian3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian3k
Znajdź inne posty napisane przez damian3k