Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16106
Stary 20.10.2010, 20:09
KoPer napisał(a):Wyświetl post
w końcu! nareszcie będzie można zrobić jakieś normalne zdjęcie kibicon a i w tv to bedzie wyglądało o niebo lepiej! (via Legia)
A mnie sie wydaje że to jest złudzenie. Jeśli się włączy reflektory na maxa to na trybunach od razu zrobi sie"ciemno". Do tego kamerka która to nagrywa, w nocy ma dłuższy czas naświetlania przez co wydaje się że jest jasno
Odpowiedz cytując