KoPer napisał(a):

|
w końcu! nareszcie będzie można zrobić jakieś normalne zdjęcie kibicon a i w tv to bedzie wyglądało o niebo lepiej! (via Legia)
|
A mnie sie wydaje że to jest złudzenie. Jeśli się włączy reflektory na maxa to na trybunach od razu zrobi sie"ciemno". Do tego kamerka która to nagrywa, w nocy ma dłuższy czas naświetlania przez co wydaje się że jest jasno