pcpc napisał(a):

|
Ci gracze mogli by byc wzmocnieniem na dobrym poziomie
|
Banaś - ok, ale ten Banaś, który przechodził do Zabrza przed ich spadkiem, bo teraz, jak oglądałem mecze/bramki/pojedyncze akcje zabrzan w tym sezonie, to Jop przy Banasiu to był profesor (pod względem np. ustawiania się, przesuwania, łapania na spalone itp)
Do ludzi kopiujących newsy z innych wiślackich for, stron - po co kopiujecie? Żeby się tu ponabijać? Ponabijajcie się tam, jak macie ochotę.