rocco_1906 napisał(a):

CHYBA....
chodzi tu o to że handicap -1 jest handicapem trójdrogowym co daje nam 3mozliwe wyniki: 1,X,2 a handicap -1,5 jest handicapem dwudrogowym,dajacym mozliwe wyniki 1 lub 2.stad tez roznice w kursach.
nie wiem czy o to chodzilo ale tak mi sie wydaje... jakby co niech ktos poprawi
|
zalezy jeszcze u jakiego buka.
-1 w przypadku zwyciesta 1 bramką całkowity zwrot stawki. W przypadku wygrania wiecej niż 1 pełna wygrana)
-1,-1,5 (w przypadku zwyciestwa 1 bramką połowa stawki przegrywa połowa jest zwracana, w przypadku wygrania wiecej niż 1 bramką pełna wygrana)
-1,5 (w przypadku wygrania 1 bramką, przegrana, jak wiecej niż 1 to wygrana)