wolfy napisał(a):

Co zrobiło PO od czasu zwycięstwa w wyborach prezydenckich? Czym się zajmowało? Podburzaniem gówniarzy w "wojnie o krzyż"? Bezsensowną wojną z Kościołem ( bo każdy średnio rozgarnięty człowiek wie, że nie stać nas na porządny program walki z rakiem, na nowe kuracje hamujące choćby stwardnienie rozsiane, a mielibyśmy jeszcze niby mieć pieniądze na tak drogie i zawodne zabiegi )?
|
Chciałbym żeby ktoś ze zwolenników PO podjął ten temat bo mnie krew zalewa.
Inflacja pożera znikome podwyżki w firmach, podatki rosną na równi szybko co liczba urzędników, deficyt nie mieści się już na standardowych kalkulatorach a rząd jak gówno robił tak robi dalej
