Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10733
Stary 20.10.2010, 17:44
Hmmm...Zwolenników PO cała masa. Wszyscy zadowoleni z partii rządzącej oraz nowego prezydenta (który udziela odpowiedzi tylko na pytania na które się przygotował i zna odpowiedzi).

Kurcze, ja zawsze głosuje na Korwina Mikke, nie atakuje PIS-u jak nie mam powodu, nie atakuje PO jak nie mam powodu, rozumiem krytykę konkretnej decyzji, ustawy, rozporządzenia, nie lubię pierdół i ogólników.

Mam gorącą prośbę zwolenników PO, by wylistowali w skrócie zmiany w polskim ustawodawstwie, wskazali reformy które sprawiły, że są zadowoleni, że na codzień żyje się im lepiej (co zapowiadała zwycięska partia). Dowody, że zapowiadane reformy doszły do skutku (KRUS, służba zdrowia, szkolnictwo, emerytury, gornictwo itd, itp), konkrety. O ile pamiętam po wygraniu wyborów, PO prosiło o czas i wstrzymanie się z oceną, potem był tak zwany okres przejściowy a teraz to zbliza się okres przedwyborczy, więc ocena działań nie byłaby wskazana (% spadną,a trudne decyzje pozostawmy na pozniej).
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 21.10.2010 o godz. 09:29.