Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 20.10.2010, 14:10
szprotson, tym razem nie chodzi mi o sama Wisle a o caly Polski zwiazek pilkarski. I nie chodzi mi o to aby zatrudniac tylko i wylacznie zagranicznych trenerow, ale sie od nich uczyc... zwlaszcza przygotowania fizycznego a pozniej taktyk. Ale oczywiscie najpierw musi byc zdolna mlodziez ktora bedzie sie rozwijala pod okiem profesjonalistow a nie tej zwanej "polskiej mysli szkoleniowej". Mam nadzieje ze dozyje tych lat.
Odpowiedz cytując