Domello napisał(a):

|
Pora zmienic mysl szkoleniowa i uczyc sie od najlepszych!!
|
ale my już zmieniliśmy i to jest
nie na rękę otoczce polskiej piłki.
Boje sie pomyśleć co by było gdyby Maaskant miał już wyniki..
W końcu dzięki temu chłopowi, pomiając wyniki w lidze, klub idzie w kierunku profesjonalnego.
Domello : ja wiem, ze piszesz o całokształcie, ja tez. Chodzi o to, ze naszym rodzimym trenerom nie po drodze jest zatrudnianie lepszych od nich bo ich mit padnie, i zakręci się kurek z pieniędzmi.Więc wszyscy beda rzucac kłody pod nogi, byle by tylko nie poszła fama, ze lepiej zatrudnic zagranicznego.