Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2109
Stary 20.10.2010, 14:00
Domello napisał(a):Wyświetl post
Pora zmienic mysl szkoleniowa i uczyc sie od najlepszych!!
ale my już zmieniliśmy i to jest nie na rękę otoczce polskiej piłki.
Boje sie pomyśleć co by było gdyby Maaskant miał już wyniki..

W końcu dzięki temu chłopowi, pomiając wyniki w lidze, klub idzie w kierunku profesjonalnego.

Domello : ja wiem, ze piszesz o całokształcie, ja tez. Chodzi o to, ze naszym rodzimym trenerom nie po drodze jest zatrudnianie lepszych od nich bo ich mit padnie, i zakręci się kurek z pieniędzmi.Więc wszyscy beda rzucac kłody pod nogi, byle by tylko nie poszła fama, ze lepiej zatrudnic zagranicznego.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 20.10.2010 o godz. 14:13.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując