midu napisał(a):

|
Nawiasem mówiąc szokujące jest, że obie trybuny za bramką poszły za podobne pieniądze i jedna była w całości a do drugiej trzeba tyle teraz dopłacić. Kto dopuścił do tego?...
|
Z tego co pamiętam to po wybudowaniu trybuny południowej było mówione, że bliźniacza po drugiej stronie boiska, czyli północna będzie tańsza bo nie będzie tam basenu i jeszcze czegoś tam dla piłkarzy, miała być w całości zagospodarowana dla kibiców. Jeżeli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
Najzwyczajniej w świecie ktoś się nieźle nachapał kasy przy budowie północnej. Miała być tańsza a będzie droższa o 16 mln.! Ładnie. Jak dla mnie jest to temat dla prokuratury.