Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36013
Stary 20.10.2010, 13:00
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
A to dopiero teraz zauwazono ze Rios jest wolny? Przed przyjsciem nie przechodzil zadnych testow?
Bo Rios, to typowy pivot, z nim się powinno grać na ściane i nic po za tym, a puszczanie mu piłki na dobieg, jest równoznaczne z podaniem do przeciwnika.
Rios byłby idealny, w grze na 3 napastników, a nie na 1.

Pomijając to że z meczu na mecz, wygląda coraz to słabiej i oglądam go tylko z nadzieją zobaczenia fajnej sztuczki bądz przyjęcia piłki, na nic wiecej nie licze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując