Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18797
Stary 20.10.2010, 12:56
Awe napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś ktoś w tym temacie polecił mi super program do słuchania radia na necie. Nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy. Miał taką żółtą/pomarańczową okrągłą ikonkę. Można było wybierać stacje z całego świata, przeszukiwać po kontynentach albo alfabetycznie. Kojarzy ktoś?
Screamer Radio.
I to chyba ja byłem

mic napisał(a):Wyświetl post
Ma ktos UPC i sciaga pliki z hotfile ? Muli czy idzie normalnie ?
muli jak diabli - max to 120kb. A powinno być 800.
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 20.10.2010 o godz. 13:03.

Odpowiedz cytując