Awe napisał(a):

|
Kiedyś ktoś w tym temacie polecił mi super program do słuchania radia na necie. Nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy. Miał taką żółtą/pomarańczową okrągłą ikonkę. Można było wybierać stacje z całego świata, przeszukiwać po kontynentach albo alfabetycznie. Kojarzy ktoś?
|
Screamer Radio.
I to chyba ja byłem
mic napisał(a):

|
Ma ktos UPC i sciaga pliki z hotfile ? Muli czy idzie normalnie ?
|
muli jak diabli - max to 120kb. A powinno być 800.