Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16083
Stary 20.10.2010, 12:41
Telebimy po wyłonieniu wykonawcy to tylko formalność. Ja tu czekam głównie na rozpoczęcie prac pod Trybuną Północną. Nie wiem na ile jest to realne, ale czy jakiś fotograf z oficjalnej czy z tutejszej strony mógłby uzyskać pozwolenie na wejście do środka Północnej i porobienie fotek dokumentujących obecny stan jeszcze przed rozpoczęciem prac?
What's new?

Odpowiedz cytując