|
Telebimy po wyłonieniu wykonawcy to tylko formalność. Ja tu czekam głównie na rozpoczęcie prac pod Trybuną Północną. Nie wiem na ile jest to realne, ale czy jakiś fotograf z oficjalnej czy z tutejszej strony mógłby uzyskać pozwolenie na wejście do środka Północnej i porobienie fotek dokumentujących obecny stan jeszcze przed rozpoczęciem prac?
|