Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2100
Stary 20.10.2010, 11:43
RoS napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to nic innego jak działania w imieniu swoich interesów, ze strony polskich piłkarzy i trenerów.
Rzucają kłody pod nogi Maskaata, a to jedni a to drudzy, w wywiadach, komentarzach, pólsłówkach.
A że wyników ni ema to w kolejnych tygodniach się to nasili. Tak działa każda grupa zamknięta,
przyszedł ktoś z zewnątrz, od jednych wymaga dużo innym zabiera miejsce na ławce to i go szczypią z
każdej strony.

Nigdy nie uleczymy naszej piłki jeśli po raz kolejny ulegniemy takim naciskom.
Dokładnie tak jest.
Sprowadzono trenera z zagranicy, więc automatycznie jest mniej miejsc pracy dla polskich trenerów. Środowisko zareagowało pozytywnie

Dobrze jeszcze, że Maaskant nie zabrał się za krytykowanie zastanej sytuacji, poziomu wyszkolenia polskich piłkarzy, poziomu transferów, itd.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując