RoS napisał(a):

Dla mnie to nic innego jak działania w imieniu swoich interesów, ze strony polskich piłkarzy i trenerów.
Rzucają kłody pod nogi Maskaata, a to jedni a to drudzy, w wywiadach, komentarzach, pólsłówkach.
A że wyników ni ema to w kolejnych tygodniach się to nasili. Tak działa każda grupa zamknięta,
przyszedł ktoś z zewnątrz, od jednych wymaga dużo innym zabiera miejsce na ławce to i go szczypią z
każdej strony.
Nigdy nie uleczymy naszej piłki jeśli po raz kolejny ulegniemy takim naciskom.
|
Dokładnie tak jest.
Sprowadzono trenera z zagranicy, więc automatycznie jest mniej miejsc pracy dla polskich trenerów. Środowisko zareagowało pozytywnie

Dobrze jeszcze, że Maaskant nie zabrał się za krytykowanie zastanej sytuacji, poziomu wyszkolenia polskich piłkarzy, poziomu transferów, itd.