Biedni polscy FACHOWCY. Jak ktoś śmiał cokolwiek powiedzieć na temat ich kunsztu trenerskiego. I to skąd - z jakieś malutkiej Holandii, przecież to tylko wicemistrz świata. Widać że nudzi im się, a tu tyle tematów o których można pisać - Smoleńsk, politycy, wypadki drogowe, inwazje kosmitów ale nie bo nic się nie dzieje w Wiśle, dawno nie było zmiany trenera
