Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16075
Stary 20.10.2010, 11:38
AMF napisał(a):Wyświetl post
nastepne 16 baniek... w pyte to jest ze ta trybuna w sumie bedzie kosztowała prawie tyle co cały stadion Arki...
Stadion Arki to wyjątkowe badziewie i prowizorka.
Nawet jak na standardy polskiej ligi.

p.s.
Podobno konkurs na halę Wisły cieszy się dość sporym zainteresowaniem biur architektonicznych
Odpowiedz cytując