AMF napisał(a):

|
nastepne 16 baniek... w pyte to jest ze ta trybuna w sumie bedzie kosztowała prawie tyle co cały stadion Arki...
|
Stadion Arki to wyjątkowe badziewie i prowizorka.
Nawet jak na standardy polskiej ligi.
p.s.
Podobno konkurs na halę Wisły cieszy się dość sporym zainteresowaniem biur architektonicznych
