Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10719
Stary 20.10.2010, 11:28
robin hood napisał(a):Wyświetl post
Wszystko to piękne może i słuszne.

Nie odpowiedziałaś jednak na moje pytanie dotyczące tego co nas dziwi.

Nie dziwi Cię że Prezes w ciągu 50 minut na konferencji prasowej przed całą Polską , zbadał sprawę, osądził i wydał wyrok .... rozumiem że takie zachowanie jest w Twoim rozumowaniu normalne i nie nosi w sobie znamion agresji i podburzania tłumu
Wyrok ?
A jak on brzmiał ?

Ja doczytałam się jedynie w jego wypowiedzi wskazania winnych . I kilka cytatów na poparcie tych słów.

Oczywiście - wystąpienie to było mało dyplomatyczne i nie łagodziło sytuacji. Zwłaszcza w takich okolicznościach.
Było jednak swoistą odpowiedzą na atak.
Trudno od niego oczekiwać aby przyłączył się do chóru obwiniających właśnie jego za ów wypadek.

Jarosław barankiem nie jest i wiele razy używał agresywnej retoryki - to prawda - jednakże to co obserwuje się od dłuższego czasu - ten cały zmasowany atak na PiS i jego prezesa a wcześniej i na Lecha Kaczyńskiego - pod byle pretekstem i w obrzydliwej formie - przechodzi ludzkie pojęcie.