Semper Fidelis 1985 napisał(a):

To są właśnie media w Polsce , szukają powodu by dokopać Wiśle i uderzyć w nią. Oczywiście tylko trener Wisły zawsze coś złego powie a Zieliński to święta krowa któremu wszystko się upiecze. Możecie powiedzieć mi co takiego powiedział Maskant żeby o tym pisać w faktach czy na onecie czy innym wp? Ja z wszystkim co trener powiedział się zgadzam i nie widzę w tym odrobinki jakiegoś chamskiego czy cwanego zachowania żeby ktoś mógł się na niego obrazić czy wnerwić ale oczywiście media mają swój ulubiony temat czyli jak wbić szpilkę w Wisełkę .
InfinitI napisał(a):

Skoro nie ma wykonawcow to po kiego bral Wisle... ? ze nie wiedzial jak jest? Leo mu nie powiedzial jak u nas jest? On szybciej nauczy sie polskiego zanim z tego stada zrobi team////
|
Może dajmy mu szansę i czas przede wszystkim . Drużyny nie da się zbudować w pół roku - niestety. Musimy być cierpliwi . Jeśli przez te dwa lata kiedy ma kontrakt uda mu się zbudować niezły zespół to już będzie dobry wynik a może wtedy zostanie z nami na dłużej? Pożyjemy zobaczymy...