Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2095
Stary 20.10.2010, 10:36
To są właśnie media w Polsce , szukają powodu by dokopać Wiśle i uderzyć w nią. Oczywiście tylko trener Wisły zawsze coś złego powie a Zieliński to święta krowa któremu wszystko się upiecze. Możecie powiedzieć mi co takiego powiedział Maskant żeby o tym pisać w faktach czy na onecie czy innym wp? Ja z wszystkim co trener powiedział się zgadzam i nie widzę w tym odrobinki jakiegoś chamskiego czy cwanego zachowania żeby ktoś mógł się na niego obrazić czy wnerwić ale oczywiście media mają swój ulubiony temat czyli jak wbić szpilkę w Wisełkę .

InfinitI napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie ma wykonawcow to po kiego bral Wisle... ? ze nie wiedzial jak jest? Leo mu nie powiedzial jak u nas jest? On szybciej nauczy sie polskiego zanim z tego stada zrobi team////
Może dajmy mu szansę i czas przede wszystkim . Drużyny nie da się zbudować w pół roku - niestety. Musimy być cierpliwi . Jeśli przez te dwa lata kiedy ma kontrakt uda mu się zbudować niezły zespół to już będzie dobry wynik a może wtedy zostanie z nami na dłużej? Pożyjemy zobaczymy...
Ostatnio edytowane przez fanfan : 20.10.2010 o godz. 10:43.
Odpowiedz cytując