Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16071
Stary 20.10.2010, 10:30
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
Mostostal Warszawa (nie Polimex) dokończy budowę trybuny północnej.

http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...prawy-27ix2010

Były dwie oferty, ale jedną odrzucono. Pewnie będzie odwołanie.
W końcu podali, ja jednak mam nadzieje że nie będzie odwołania i prace szybko ruszą. Liczę na to że ten Mostostal zrobi to jakoś sprawnie.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując