Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10713
Stary 20.10.2010, 09:15
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A teraz pomyślcie co by się stało gdyby sytuacja była odwrotna. Jak sądzicie od razu byłaby delegalizacja, aresztowania,czy by z tym troszeczkę poczekali. W sumie mieliby carte blanche.
Tzn gdyby dwoch dzialaczy PiS zamorodowalo samotnego 62 latka z Czestochowy krzyczac "!SiP ezdiwaneiN" oraz "ogeiksnyzcaK ejibaZ" ?
Mysle ze tez by ich aresztowala policja...
DysoN