Marszałek napisał(a):

|
A teraz pomyślcie co by się stało gdyby sytuacja była odwrotna. Jak sądzicie od razu byłaby delegalizacja, aresztowania,czy by z tym troszeczkę poczekali. W sumie mieliby carte blanche.
|
Tzn gdyby dwoch dzialaczy PiS zamorodowalo samotnego 62 latka z Czestochowy krzyczac "!SiP ezdiwaneiN" oraz "ogeiksnyzcaK ejibaZ" ?
Mysle ze tez by ich aresztowala policja...